Wout van Eeuwijk winnaar Lodewijk van der Grintenprijs
De Lodewijk van der Grintenprijs is gisteravond uitgereikt aan Wout van Eeuwijk van Pure Ingredients. Van Eeuwijk is de tiende winnaar van de Venlose ondernemersprijs.
Sinds 1993 is Wout van Eeuwijk eigenaar van Pure Ingredients. Het bedrijf heeft locaties in Venlo en Kaldenkerken en ruim tweehonderd medewerkers. Pure Ingredients is marktleider in de wereld van halal food en heeft een aanbod met diverse wereldse smaken.
Drie genomineerden
Naast Van Eeuwijk waren Frans Cremers en Guus Treuen dit jaar genomineerd voor de prijs. Frans Cremers is directeur van Cremers Coolcare, een bedrijf dat gespecialiseerd is in het transport van groente en fruit onder de juiste condities. Guus Treuen produceert met zijn bedrijf Marcelissen Food Processing Machinery sorteermachines voor de voedselverwerkende branche.
De prijs werd gisteravond uitgereikt in de Maaspoort.