VVV gaat voor eerherstel in Breda
Na de onthutsende nederlaag in eigen huis tegen ADO vorige week is VVV zoekende. Op bezoek bij NAC moet de ploeg op zoek gaan naar de vorm van het begin van dit kalenderjaar.
In de wedstrijd tegen ADO gaf VVV niet thuis en werd het 0-5. Hierdoor zijn de play-offs nog verder uit zicht. Alleen in theorie maken de Venlonaren nog kans op het toetje na de reguliere competitie.
Weerzien
Voor de derde keer dit seizoen kruist de ploeg van Jos Luhukay de degens met NAC. Eerder werden in De Koel de punten gedeeld (2-2) en verloor VVV in Breda de bekerwedstrijd na strafschoppen. Beide wedstrijden speelde Ralf Seuntjens mee in Bredase dienst. Seuntjens maakte tussentijds de overstap naar het derde niveau in Japan. Moreno Rutten staat wel nog altijd onder contract bij de ploeg van Edwin de Graaf. Rutten speelde in het verleden 121 wedstrijden in Venlose dienst.
Lappenmand
Trainer Luhukay heeft vanavond weer de beschikking over Tobias Pachonik en Simon Janssen. Ook Sem Dirks die vorige week in de rust uitviel kan weer meedoen. Er staat een vraagteken achter de naam van Stan van Dijck. Levi Smans, Richard Sedlaçek en Tristan Dekker zijn nog altijd afwezig.
De wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion begint om 20.00 uur en is live te volgen via Omroep Venlo radio.