Raad wil second opinion Kazernekwartier
Een werkgroep van de gemeenteraad wil een extern onderzoek laten uitvoeren naar de gegevens in het dossier Kazernekwartier.
De second opinion moet de raad helpen om een afgewogen besluit te nemen tijdens de behandeling van de plannen in de raad volgende maand.
Een extern bureau houdt de plannen tegen het licht. Ook is advies gevraagd aan de Rekenkamercommissie. De werkgroep presenteert de resultaten van het second opinion-onderzoek tijdens de beeldvorming van de raad op 5 april. De Rekenkamer presenteert haar bevindingen tijdens de oordeelsvorming op 11 april.
Ook vorig jaar werd in de aanloop naar de besluitvorming over het Kazernekwartier een extern onderzoek uitgevoerd. Dit hielp de raad destijds bij het vormen van een beeld over de risico's.